Atribuită Cumpărare directă

VOP.LAV.INT.17L,TRAF. POLIACRYL BICOLOR,PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM, LAC LEMN BAZA APA CORAL OLIVE 2 5 L , EMAIL FIER FORJAT GRI FUMURIU,SPUMA CERESIT TS 61 MONTAJ 750ML GHIVECI DALIA 32CM ,FARFURIE GHIVECI DALIA 32CM ,PAMANT UNIVERSAL COMPO 40L ,FERTILIZANT UNIVERSAL, LAMPA SOLARA PITIC CU FELINAR ,GLET CERESIT CT 127 20KG, PLASA OPACA VERDE 2x50 M

Număr anunț
DA26082631
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS. I-VIII ,IOAN VODA CEL VITEAZ, SLOBOZIA CIORASTI (CUI 22751300)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.248,78 RON
Valoare atribuită
1.248,78 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.248,78 RON

din 1.248,78 RON estimat