Atribuită Cumpărare directă

Zugraveli interioare(1250mp*8ron/mp); amortizare(1500mp*7ron/mp); razuit(250mp*35ron/mp); gletuit(200mp*30ron/mp); tencuit(15mp*65ron/mp); cheltuieli neprevazute 5%

Număr anunț
DA26047154
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DOMOKOS KAZMER SOVATA (CUI 4376025)
Furnizor / câștigător
AGOSTON FERENC PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 21848349)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.811 RON
Valoare atribuită
37.811 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.811 RON

din 37.811 RON estimat