Atribuită
Cumpărare directă
Set piese STIHL FS 460C : Carburator WTF 7– piesa de origine Stihl - 41471200608 1 bc. x 267,30 Filtru aer – piesa de origine Stihl - 41471410300 1 bc. x 13,60 Cilindru – piesa de origine Stihl - 41470201208 1 bc. x 571,70 Demaror – piesa de origine Stihl - 41471904006 1 bc. x 127,80 Arbore – piesa de origine Stihl - 41477113206 1 bc. x 138,90 Reductor – piesa de origine Stihl - 41476400104 1 bc. x 581,90
- Număr anunț
- DA26053000
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI 13649361)
- Cod CPV
- 42950000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.701,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.701,20 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.