Atribuită Cumpărare directă

Electrod de culegere tip cupa cu adaptor pentru aparatul EMG-Micro din dotare; pret pe bucata; initierea tine loc de comanda

Număr anunț
DA26058206
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE MEDICINA SPORTIVA (CUI 4283880)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,24 RON
Valoare atribuită
165,24 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165,24 RON

din 165,24 RON estimat