Atribuită Cumpărare directă

Pachet Produse alimentare PRIMARIA GHERLA

Număr anunț
DA26052905
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
Furnizor / câștigător
VERITAS SRL (CUI 11807023)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,83 RON
Valoare atribuită
176,83 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,83 RON

din 176,83 RON estimat