Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de cadastru si de cartografie digitala: I. Doc. cadastrala pentru înscrierea constructiilor definitive pe un teren înscris în cartea funciara: 1. Documentare tehnica 2. Culegerea pe teren a datelor cadastrale 3. Executarea masuratorilor topografice 4. Prelucrarea masuratorilor topografice 5. Crearea planului digital 6. Elaborarea documentatiei cadastrale 7. Asigurarea avizarii si receptonarii documentatiei cadastrale de catre O.C.P.I., II: Plan topografic necesar întocmirii documentatiei de autorizare a lucrarilor de construire:
- Număr anunț
- DA26054874
- Autoritate contractantă
- ORASUL VLAHITA (CUI 4245224)
- Furnizor / câștigător
- CONUS-INC. SRL (CUI 5213042)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.