Atribuită
Cumpărare directă
Este necesara achizitia serviciilor cadastrale, pentru locuri de case in Satu Nou, comuna Tamaseu, deoarece are efecte benefice atat dezvoltarii pietei imobiliare, cat si confera oamenilor posibilitatea locuirii intr-un cartier nou si in continua dezvoltare.Aceste servicii consta in: • Prima inscriere in carte funciara • actualizare a informatiilor cadastrale • documentatie pentru dezlipire / alipire teren • inscriere sau radiere constructii • relevee • modificare limita • modificare suprafata • actualizare categorii de folosinta sau destinatii • repozitionare • documentatie pentru atribuire nr cadastral fara inscriere in carte funciara
- Număr anunț
- DA26050088
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
- Furnizor / câștigător
- LOSONCZI IULIU - TOPOGRAF (CUI 29431605)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.500 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.