Atribuită
Cumpărare directă
SERVETELE Z VERZI BUC 40 DOMESTOS 750ML BUC 9 CLIN GEAM CU POMPITA BUC 6 SPRAY MUSTE 400ML BUC 2 MATURA PLASTIC BUC 2 COADA LEMN BUC 2 LAVETE USCATE 3/SET SET 3 SACI MENAJ 35L SET 6 SACI MENAJ 120L SET 50 CAPAC WC BUC 1 BURETE VASE 10/SET SET 1 REZERVA ODORIZANT AIRWICK BUC 6 SAPUN LICHID 5L BUC 1 SAPUN LICHID POMPITA 300ML BUC 4 MATURE SORG BUC 2 FARAS PLASTIC BUC 2 SACI MENAJ 60L SET 5 LAVETE USCATE 3/SET SET 4 GALEATA CU STORCATOR BUC 2 REZERVA MOP BBC 250G BUC 2 CLIN CU POMPITA BUC 5 SPRAY MUSTE 500ML BUC 2 HARTIE IGIENICA INDUSTRIALA BUC 12 MATURA PLASTIC FIR LUNG BUC 2
- Număr anunț
- DA26055063
- Autoritate contractantă
- COMUNA CEFA BIHOR (CUI 4820275)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.212,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.212,28 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.