Atribuită Cumpărare directă

Aceasta achizitie tine loc de comanda ferma si s-a initiat in baza referatului nr: 16087/13.07.2020 formulat de Blocul Operator I Cl. Noi.

Număr anunț
DA26049263
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141125-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.766,20 RON
Valoare atribuită
15.766,20 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.766,20 RON

din 15.766,20 RON estimat