Atribuită Cumpărare directă

Bilete acces parcare, blocuri 100 file., color, inseriate. Se vor achizitiona treptat, pe baza de comanda, dar nu mai putin de 150 blocuri/comanda.

Număr anunț
DA26046673
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
STYLE ADVERTISING SRL (CUI 16541487)
Cod CPV
22459000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.212,50 RON
Valoare atribuită
2.212,50 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.212,50 RON

din 2.212,50 RON estimat