Atribuită Cumpărare directă

Switch 8 porturi Gigabit 1GB , Desktop, 8x 10/100/1000MBps Switch Desktop 8-port 1GB Garanție 24 de luni Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda cumulata de minim 100 lei + tva , sau cumulat cu alte comenzi.

Număr anunț
DA26064573
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal de Urgenta Roman (CUI 2613940)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292,44 RON
Valoare atribuită
292,44 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292,44 RON

din 292,44 RON estimat