Atribuită
Cumpărare directă
Pentru Construire capela mortuara si sistematizare amplasament in localitatea Cetatea de Balta, comuna Cetatea de Balta, judetul Alba, va oferim urmatoarele servicii astfel: Proiectare specialitati - arhitectura, rezistenta, instalatii - faza Proiect tehnic (parte scrisa si parte desenata), Caiete de sarcini pentru toate specialitatile, liste de cantitati, documentatii tehnice in vederea obtinerii avizelor si verificarilor mentionate in certificatul de urbanism.
- Număr anunț
- DA26060908
- Autoritate contractantă
- Comuna Cetatea de Balta (CUI 4562478)
- Furnizor / câștigător
- RAM ALBA PROIECT S.R.L. (CUI 40648452)
- Cod CPV
- 71322000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.340 RON
- Valoare atribuită
- 14.340 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.