Atribuită Cumpărare directă

masca microbi 50buc/set Livrarea se face la centru CRRN PLataresti, str Manastirii nr 13, Com. Plataresti, jud Calarasi, pers de contact Vasile Gheorghe tel 0728819270

Număr anunț
DA26074588
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Calarasi (CUI 17157183)
Furnizor / câștigător
HYGIENE PLUS SRL (CUI 22672614)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat