Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA 2020 NUMAR DE REFERINTA: 228 PRET DE CATALOG: 3.514,29 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PERSOANA COD SI DENUMIRE CPV: 55110000-4 Servicii de cazare la hotel (Rev.2) DESCRIERE: SERVICII DE CAZARE LA HOTEL - 7 NOPTI DE CAZARE PENTRU FORMARE PROFESIONALA / PERFECTIONARE CAZARE IN REGIM SINGLE / DOUBLE IN TOATE HOTELURILE PARTENERE DETALII IN OFERTA PUBLICA PREZENTA PE SITE-UL ORGANIZATIEI: WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO TARIF AFERENT LOCATIILOR/PERIOADELOR: 28-5 IULIE HOTEL MALIBU STANDARD 19-26 IULIE HOTEL AMIRAL STANDARD 23-30 AUGUST HOTEL MEDITERANEAN STANDARD 23-30 AUGUST HOTEL AMIRAL STANDARD 6-13 SEPTEMBRIE HOTEL MALIBU STANDARD PLUS CAZAREA SE FACE CU O ZI INAINTEA INCEPERII CURSULUI. CONFORM GRILEI DE PROGRAME IUNIE-SEPTEMBRIE 2020 INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 - WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO mai putin PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA-PT ENACHE MIHAELA
- Număr anunț
- DA26094134
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.514,29 RON
- Valoare atribuită
- 3.514,29 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.