Atribuită
Cumpărare directă
Efectuarea tuturor operatiunilor necesare in vederea prelungirii permisului de navigatie Consolidarea scarilor de acces in saloane Inlocuirea partii de lemn a schelei de acces la nava Indreptat / inlocuit balustrade din Bb Inlocuirea perdelei de antivant, la puntea de promenada pupa in bordul Bb
- Număr anunț
- DA26062823
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Braila (CUI 4343060)
- Furnizor / câștigător
- CERNAVODĂ SHIPYARD SRL (CUI 32614190)
- Cod CPV
- 50246300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.