Atribuită
Cumpărare directă
VK4 - STORCATOR VERTICAL PENTRU MOPURI PLATE, ROSU Cod Produs: 871402 Storcator vertical VK4 pentru carucioarele de curatenie Vermop. Tot ce trebuie sa faceti este sa apasati pe presa, pentru o stoarcere cat mai eficienta. Design dreptunghiular, robust si rezistent. Structura din plastic rezistent, usor de curatat si de intretinut. Este diponibil pe codul de culori pentru evitarea contaminarilor incrucisate. Se ataseaza / fixeaza pe carucioarele de curatenie: Variant, Shopster. Date tehnice: Material: plastic rezistent Culoare: anthracite (gri inchis) cu rosu Greutate: 2,225 kg. Numar bucati in bax: 1 Producator: Vermop - prezenta tine loc de comanda ferma
- Număr anunț
- DA26058554
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Dr. I.A. Sbarcea Brasov (CUI 4443183)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.102,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.102,71 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.