Atribuită
Cumpărare directă
APL AGRAFE BIROU 32 MM/10 SCR NOTES ADEZ 75X75 BRIL GPV PLIC C6 AUTOAD. KOR LIPICI SOLID 8 GR DRB CAPSATOR MET. PROF/10 RTC CAPSATOR BIROU EAGLE/ TRAFFIC H.COP A4 80 GR/CU RTC FLUID CORECTOR/20 ML SCH MARKER 1-3MM/ASORT ARH DOSAR PP/A4/50 BUC ARH FILE PROT A4/SET 100/ RTC ALONJE INDOSARIERE/SE RTC BIBL.PP LUX ROSU A4/7
- Număr anunț
- DA26068183
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.436,84 RON
- Valoare atribuită
- 2.436,84 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.