Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari reparatii intalatii electrice montat un pat metallic de cabluri 95ml 2.conductori de 3x6mm 297ml 3. circuite de forta cu sectiunea de 5x4mm 242ml 4 tablou electric cu sigurante separate pentru AC, prize si boiler 23buc 5.conductor cu 3x2,5mm 790 ml 6.canal cablu plastic 380ml 7.prize aplicate 160 buc 8.sigurante 42 buc
- Număr anunț
- DA26062285
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Protectia Mediului Giurgiu (CUI 6196942)
- Furnizor / câștigător
- API BIRO CONSTRUCT SRL (CUI 25189976)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.249,16 RON
- Valoare atribuită
- 48.249,16 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.