Atribuită Cumpărare directă

Apple Adaptor multiport USB-C VGA, Alb, conform oferta la anunt publicitar nr.1946/27.07.2020

Număr anunț
DA26059732
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
30237133-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,82 RON
Valoare atribuită
339,82 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
30.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

339,82 RON

din 339,82 RON estimat