Atribuită Cumpărare directă

Achizitie directa piese auto cf anunturilor ADV 1158674 din 16.07.2020 si ADV 1159318 din 21.07.2020

Număr anunț
DA26071907
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.769,64 RON
Valoare atribuită
1.769,64 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.769,64 RON

din 1.769,64 RON estimat