Atribuită
Cumpărare directă
1 C028c Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - coperta imitatie piele buc 4 15.90 63.60 12.08 2 C028b Catalog pentru invatamantul primar (clasele I-IV),36 elevi - coperta imitatie piele buc. 12 15.90 190.79 36.25 3 C031 Catalog pentru invatamantul gimnazial (clasele V-VIII),36 elevi - coperta imitatie piele buc 8 15.90 127.19 24.17 4 C043 Carnet de elev pentru invatamantul primar buc. 150 0.98 147.48 28.02 5 C044 Carnet de elev pentru invatamant gimnazial buc. 100 0.98 98.32 18.68 6 C051 Catalog cuprinzand rezultatele la examenul de corigenta buc. 10 0.14 1.43 0.27 7 C053 Borderou de corectare/examinare si notare la examenele de corigenta/diferenta buc 10 0.14 1.43 0.27 8 C090 Condica pentru evidenta prezentei personalului didactic - coperta arhiva buc. 6 27.83 166.99 31.73 9 C021 Registru matricol pentru clasele I-VIII, pt 200 elevi (format A3) - coperta arhiva(A3) buc 2 27.83 55.66 10.58 10 C094 Registru pentru inspectii scolare - coperta imitatie piele buc. 1 18.67 18.67 3.55 11 C005 Registru pentru înscrierea si evidenta elevilor - coperta duplex buc 2 8.69 17.38 3.30 12 SS20 Registru pentru evidenta arhivei scolare - coperta arhiva buc 1 16.82 16.82 3.20 13 C079 Adeverinta de absolvire a studiilor (tip B, invatamant particular) buc 2 0.14 0.29 0.05 14 C097 Registru intrari-iesiri - coperta imitatie piele buc. 3 21.47 64.41 12.24 15 C098 Registru prezenta personal administrativ - coperta duplex buc 2 10.88 21.76 4.14 16 SS12 Registru de evidenta a decizi
- Număr anunț
- DA26071293
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.2 Zarnesti (CUI 29413226)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI 25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.041,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.041,89 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.