Atribuită
Cumpărare directă
BUC 2 10 7002147 BURGHIU SDS PLUS 10X310X250 782448 HiKOK 25,06 BUC 1 20 1031944 ADAPTOR QUICK CAROTA BIMETAL SDS+ 752189 35,73 BUC 1 30 1031903 CAROTA BI-METAL 32 MM 752114 HIKOKI 19,91 CUT 2 40 1031799 DIBLU / SURUB TMT 6X33 6500200603300 40,34 CUT 1 50 1007411 SAIBA PLATA DIN9021 M6X18X1.6 ZA 174.54. 33,61 BUC 6 60 2000045 TEAVA PP 32X1,8-2000MM+INEL 4,73 BUC 2 70 2000665 TEAVA PP 40X1,8-2000MM+INEL 5,68 BUC 2 80 2000046 TEAVA PP 50X1,8-2000MM+INEL 6,94 BUC 16 90 1039843 CANAL CABLU(JGHEAB) 40X25 CU CAPAC 2M 4,42 BUC 24 100 1039846 CANAL CABLU(JGHEAB) 60X40 CU CAPAC 2M 9,41 BUC 20 110 1039856 CANAL CABLU(JGHEAB) 25X25 CU CAPAC 2M 3,71 SET 3 120 1039693 BANDA ZIMTATA 3.5X360 100BUC LG031826 20,92 BUC 1 130 6047054 SOL DE CURATARE PAVAJ C&P 5L 60,99
- Număr anunț
- DA26067912
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 768,13 RON
- Valoare atribuită
- 768,13 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.