Atribuită Cumpărare directă

EMAIL ACRILIC CREM 0.75L SAVANA FABRYO=60buc. BANDA ADEZIVA 48MM ME=10buc. CILINDRU SIGURANTA 45/45MM NICHELAT 3 CHEI 500 A 01 FN 45X45 ASSA=5buc. SET TRAFALET 10CM MIEZ15 POLIACRIL 12 FIR ROSU+TAVA 86984020 CIRET=5set. GLET DE IPSOS SUPERFIN SATENGIPS 20KG KNAUF=1sac. PENSULA ITALIA 60mm SMT=3buc. PENSULA ITALIA 40mm SMT=3buc.

Număr anunț
DA26075268
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ”LUCIAN BLAGA” CONSTANTA (CUI 13344170)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.975,98 RON
Valoare atribuită
1.975,98 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.975,98 RON

din 1.975,98 RON estimat