Atribuită
Cumpărare directă
1. NUMERE DE INMATRICULARE 52x11 cm, suport tabla aluminiu, reflectorizant - 10 BUC: MALDARESTI 11, MALDARESTI 12, MALDARESTI 13, MALDARESTI 14, MALDARESTI 15, MALDARESTI 16, MALDARESTI 17, MALDARESTI 18, MALDARESTI 19, MALDARESTI 20 2. NUMERE DE INMATRICULARE 24x13 cm, suport tabla aluminiu, reflectorizant - 10 BUC: MALDARESTI 131, MALDARESTI 132, MALDARESTI 133, MALDARESTI 134, MALDARESTI 135, MALDARESTI 136, MALDARESTI 137, MALDARESTI 138, MALDARESTI 139, MALDARESTI 140 3. NUMERE DE INMATRICULARE 34x20 cm, suport tabla aluminiu, reflectorizant - 10 BUC: MALDARESTI 231, MALDARESTI 232, MALDARESTI 233, MALDARESTI 234, MALDARESTI 235, MALDARESTI 236, MALDARESTI 237, MALDARESTI 238, MALDARESTI 239, MALDARESTI 240
- Număr anunț
- DA26072145
- Autoritate contractantă
- COMUNA MALDARESTI (CUI 2541541)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 44423450-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899,10 RON
- Valoare atribuită
- 899,10 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.