Atribuită Cumpărare directă

Trusa de perfuzie cu ac metalic pentru administrarea intravenoasa de solutii, prevazut cu orificiu, pentru administrarea suplimentara de solutii. Caracteristici: - marcaj CE, producatorul si distribuitorul certificati ISO 9001:2008 - conexiune louer lock

Număr anunț
DA26068485
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PASCANI (CUI 4701290)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI 15011423)
Cod CPV
33194100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.040 RON
Valoare atribuită
1.040 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.040 RON

din 1.040 RON estimat