Atribuită
Cumpărare directă
PH26.1 TUBURI NALGENE TIP 3118 PENTRU ULTRACENTRIFUGE, 10 ML, 10 BUC 5 pk E316.1 CRIOTUBURI CU FILET EXTERIOR SI GARNITURA , 2 ML, 100 BUC 1 pk E319.1 CRIOTUBURI CU FILET EXTERIOR SI GARNITURA , 5 ML, 100 BUC 1 pk K248.1 TUBURI PENTRU CULTURI CELULARE, 6 ML, Ø 12 MM*L 100 MM, 50 BUC 1 pk KP75.1 ETICHETE REZISTENTE LA APA WETGRIP PENTRU TUBURI DE 1.5 - 2 ML 1 pk XP92.1 SET 50 BUC VARFURI COMPATIBILE PIPETA GILSON PIPETMAN G P5000G 1-5 ΜL, nesterile 2 pk HTA1.1 SET 30 BUC VARFURI COMPATIBILE PIPETA GILSON PIPETMAN G P10MLG 1-10 ML, nesterile 3 pk CX26.1 SET MEMBRANE FILTRANTE PVDF MILLIPORE, Ø 90 MM, DIM. PORI 0.65 ΜM, 50 BUC 1 pk CX18.1 SET MEMBRANE FILTRANTE PVDF MILLIPORE, Ø 90 MM, DIM. PORI 0.22 ΜM, 50 BUC 1 pk XC59.1 FILTRE SERINGA DIN PVDF MERCK MILLIPORE, STERILE, DIMENSIUNE PORI 0.22 ΜM, Ø 33 MM 1 pk XC60.1 FILTRE SERINGA DIN PVDF MERCK MILLIPORE, STERILE, DIMENSIUNE PORI 0.45 ΜM, Ø 33 MM, 50 BUC 1 pk
- Număr anunț
- DA26081131
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.002,34 RON
- Valoare atribuită
- 10.002,34 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.