Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionarea de produse - pachet materiale sanitare, necesare la aprovizionarea Compartimentului Administrativ Gospodaresc din cadrul Primariei Comunei Grumazeti, pentru buna desfasurare a activitatii a departamentului in vederea efectuarii de diverse activitati gospodaresti si reparatii in Comuna Grumazesti, judetul Neamt, conform aprobarii H.C.L. Grumazesti, judetul Neamt cu nr. 172 din 03.08.2020. Caracteristici pachet materiale sanitare conform referat de necesitate: cot egal 16 -3 buc*7,563=22,69; cot zn 1 ie - 1buc*3,7815=3,78; olandez 1/2 - 2 buc*6,3025=12,61; robinet 1 i-i (fonta) - 2buc*24,7899=49,58; conector adaptor 1/2-3/4 - 2buc*4,2017=8,40; robinet dublu servici 1/2 (fonta) - 2buc*16,8067=33,61; pistol stropit 7 fct ETP - 3buc*31,9328=95,80; mufa alama 1` - 2buc*5,4622=10,92; banda teflon 19 - 1buc *3,7815=3,78; niplu alama 1` -3buc*5,4622=16,39; racord 1/2 60cm - 2buc*9,2437=18,49. Total valoare pachet fara TVA = 276,05 lei.
- Număr anunț
- DA26095037
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRUMAZESTI (CONSILIUL LOCAL GRUMAZESTI) (CUI 2614198)
- Furnizor / câștigător
- CROITORIU V. VASILE-DANIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 31258132)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276,05 RON
- Valoare atribuită
- 276,05 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.