Atribuită
Cumpărare directă
Casco 12 luni pentru auto: 1.NT-20-ADR 1248 cmc, 66 kW WOLOAHL4862188034; valabiliatate 10.08.2020-09.08.2021 2.NT-23-ADR 1248 cmc, 66 kW WOLOAHL4862189712;valabiliatate 10.08.2020-09.08.2021 . Servicii de asigurare a autovehiculelor - acoperiri clasa A + B + C + D, FRANSIZA 0% >> Clasa A - coliziune, ciocnire, lovire, zgariere, rasturnare, cadere a vehiculului Clasa B - furt total si partial, precum si tentativa de furt Clasa C - fenomene naturale, inundatie, incendiu, explozie, caderea unor corpuri pe vehicul Clasa D - pagube produse elementelor vitrate in cazul in care doar aceste parti componente, fransiza 0
- Număr anunț
- DA26084101
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA NORD-EST (CUI 11616139)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.009,16 RON
- Valoare atribuită
- 5.009,16 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.