Atribuită Cumpărare directă

Servicii de gestionare si asistenta - 12 luni Reconfigurarea echipamentelor (routere si switch-uri) si serverelor din reteaua de date în functie de: - Modificarile si cerintele impuse de furnizorul de Internet - Cerintele impuse de beneficiar cu privire la extinderea retelei proprii Asigurarea asistentei în monitorizarea traficului de internet-intranet pentru evitarea blocajelor de comunicatii între sedii sau cu exteriorul prin: Monitorizarea traficului intern si a traficului din Internet Asigurarea asistentei pentru securizarea traficului de comunicatii de date între sedii si protejarea contra virusilor a tehnicii de calcul din cadrul institutiei Asigurare de servicii de consultare de specialitate în vederea dezvoltarii ulterioare a retelei de date (pentru achizitia de hardware si software) Serviciile asigurare prin contract sunt: Asigurarea de servicii „on-site” la sediile beneficiarului din Constanta: CN, CV, BAZA, timp de 4 ore/zi, în zilele lucratoare de luni pâna vineri. Serviciu pentru care asiguram o persoana angajata cu contract de munca de 4 ore/zi. Asigurarea de servicii „on-site” la sediul beneficiarului din Galati la cerere. Asigurarea de servicii „on-line” prin: Contact tel. la nr 0722-549-222 în intervalul 8:00-16:00, serviciu activ în zilele luni, marti, miercuri, joi, vineri Contact prin fax la numarul 0241-549-821 în intervalul 8:00-16:00, serviciu activ de luni pana vineri; e-mail: tethys.systems@hotmail.com, serviciul 24h/7zile Timpul de interv

Număr anunț
DA26059109
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
TETHYS ENERGY SYSTEMS SRL (CUI 27807607)
Cod CPV
72315000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.180 RON
Valoare atribuită
57.180 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.180 RON

din 57.180 RON estimat