Atribuită Cumpărare directă

1 Polizor unghiular METABO WE 26-230 MVT cod 606475000 buc 1 x 818,00 lei fara tva 2 Polizor unghiular BOSCH GWS 9- 125 S buc 1 x 230,00 lei fara tva 3 Ciocan rotopercutor SDS MAX BOSCH GBH 8-45 DV cu adaptor SDS MAX-SDS PLUS cod 0611265000* buc 1 x 2888,00 lei fara tva

Număr anunț
DA26075445
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.936 RON
Valoare atribuită
3.936 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.936 RON

din 3.936 RON estimat