Atribuită Cumpărare directă

HP TONER CB436A,BK,2K,LJP1505 ORIGINAL 1 LEXMARK TONER 12016SE,BK,2000pg,E120 ORIGINAL 1 HP TONER CE505A,BK,2.3K,LJP2035,2055 ORIGINAL 1 HP CARTUS F6V25AE,No652,BK,360pg,DIA 1115/2135/3630/3636/3638/3785/3787/3835/4675,ORIGINAL 1 ROLA HARTIE TERMICA 210MM X 30 M,PENTRU APARATE FAX 2

Număr anunț
DA26084861
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA ACADEMIEI ROMANE (CUI 4283414)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.124 RON
Valoare atribuită
1.124 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.124 RON

din 1.124 RON estimat