Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional inkjet color EPSON EcoTank ITS L6170 CISS, A4, USB, Wi-Fi Functii Imprimare, Copiere, Scanare Format A4 Tehnologie Ciss Mod tiparire Color Interfata USB 2.0, Retea, Wireless ADF Da Imprimanta Rezolutie printare 4800 x 1200 dpi Duplex Automat Alimentare hartie 150 Coli Standard, 150 Coli maxim, 20 Coli fotografice; ADF: 30 coli Capacitate iesire 30 Coli Dimensiuni printare A4, A5, A6, B5, C4 (Plic), C6 (plic), DL (plic), No. 10 (plic), Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 16:9, Legal Functii imprimare Imprimare fara chenar Scanner Rezolutie scanare 1.200 x 2.400 dpi (orizontal x vertical) Tip scanner / Tehnologie CIS Viteza de scanare 300 DPI 1,5 msec/linie (alb-negru); 300 DPI 7 msec/linie (color) Functii scanner Fisiere acceptate: BMP, JPEG, TIFF, PDF Consumabile Cartus 101 EcoTank Black ink bottle(7500 pag); 101 EcoTank Cyan/Magenta/Yellow ink bottle (6000 pag) Informatii suplimentare Ecran Color, Panou tactil, Diagonala: 6,1 cm Conectivitate USB, Ethernet, WiFi, Wi-Fi Direct Consum de energie 5,3 Wati Ready, 0,3 Wati (opriti), ENERGY STAR® qualified, 12 Wati (copiere independenta, model ISO/IEC 24712), 0,9 Wati (mod repaus) Sisteme de operare compatibile Mac OS 10.10.x, 10.7.x, 10.8.x, 10.9.x, 10.11.x, 10.12, 10.6.8; Windows 10, 7, 7 x64, 8, 8 (32/64 biti), 8.1, Windows 8.1 x64 Edition, Server 2003, Server 2003 R2 x64, Server 2003 x64, Server 2008 (32/64 biti), Server 2008 R2, Server 2012 (64bit), Server Alte detalii Epson Easy Photo Print, Epson Event Manager,

Număr anunț
DA26084978
Autoritate contractantă
MUZEUL DE ISTORIE NATIONALA SI ARHEOLOGIE CONSTANTA (CUI 4301030)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.268,90 RON
Valoare atribuită
1.268,90 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.268,90 RON

din 1.268,90 RON estimat