Atribuită Cumpărare directă

Laptop Profesional MacBook Pro 2020 Touch Bar cu sensor Touch ID integrat mxk52ze/a cf. ANUNT Nr. ADV1161699 / 04.08.2020

Număr anunț
DA26098890
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.799 RON
Valoare atribuită
6.799 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.799 RON

din 6.799 RON estimat