Atribuită Cumpărare directă

Detergent pentru curatat suprafete din gresie, faianta, parchet laminat, concentrat, cu viscozitate mare, parfumat, ambalaj 5 litri

Număr anunț
DA26084109
Autoritate contractantă
SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI 30855230)
Furnizor / câștigător
AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
254,88 RON
Valoare atribuită
254,88 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

254,88 RON

din 254,88 RON estimat