Atribuită Cumpărare directă

Valori traditionale banatene si specificul multiculturalismului conform caietului de sarcini nr.734/17.07.2020

Număr anunț
DA26067354
Autoritate contractantă
MUZEUL SATULUI BANATEAN (CUI 12546597)
Furnizor / câștigător
TRADITII BANATENE S.R.L. (CUI 40990225)
Cod CPV
79952100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124.000 RON
Valoare atribuită
124.000 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124.000 RON

din 124.000 RON estimat