Atribuită Cumpărare directă

Servicii de măsurători topografice și înscriere în cartea funciară a următoarelor drumuri sătești, proprietate publică a comunei Titești: Mălușului, Văcărie, Văideanului, Colnic, Peste Cruce, Cimitirului, Troiță, Bisericii (satul Titești), Izvorului, Bărâcii, Curături, Berilei, Neamțului (Morii sat Titești), Școlii (Bratovești), Bisericii (Bratovești), Chinga Bisericii, Pe vale în Jos, Morii (Bratovești), Căminului, Șoimu, Nică (Pripor), Leiche, Sălcii, Ulița Nouă, Școlii (Cucoiu), Bisericii (Cucoiu), Fundătură, Pajiști și Vărniții, precum și a terenului aferent Sc. Bratovești, Șc. Cucoiu, Cămin Cultural Bratovești, Școala de Jos din satul Titești, Sediu alimentare cu apă, Parc auto al comunei Titești.

Număr anunț
DA26092197
Autoritate contractantă
COMUNA TITESTI (CUI 15170186)
Furnizor / câștigător
TOPO - PROIECT SRL (CUI 13431137)
Cod CPV
71354300-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.150 RON
Valoare atribuită
30.150 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.150 RON

din 30.150 RON estimat