Atribuită Cumpărare directă

10 7031106 ASPERSOR ZINC 3/4’’ BUC 3,00 41,01 103,39 19,64 20 7057392 FURTUN DE GRADINA FLORA 1 R25 BUC 1,00 305,00 256,30 48,70 30 2008629 CUPLA ALAMA CU FI PORTFURTUN 1’’X 25MM BUC 3,00 10,61 26,75 5,08 40 7027831 SET 4 BUC COLIER DIN SARMA 22X29 SET 1,00 6,32 5,31 1,01 50 7031087 CUPLA ALAMA PORTFURTUN FE 1’’ X 25 MM BUC 3,00 9,42 23,75 4,51 60 2002219 POMPA M300C-O HP 1,5 V230 10351013 BUC 1,00 1.226,00 1.030,25 195,75 70 2002797 COT COMPRESIUNE FE 40X11/4 BUC 2,00 7,90 13,28 2,52 80 2002049 RACORD COMPRESIUNE FE 40X11/4 BUC 1,00 7,43 6,24 1,19 90 2017110 ROBINET PVC D1 FI - FI BUC 3,00 6,91 17,42 3,31 100 3000036 TEU 130 1 ZN BM BUC 2,00 6,33 10,64 2,02 110 2000211 NIPLU 280 1 NE BM BUC 4,00 2,76 9,28 1,76 120 2000914 REDUCTIE FIL EXT-INT 241 11/2-11/4 ZN BM BUC 1,00 4,87 4,09 0,78 130 2001582 REDUCTIE A240 1-3/4 FF BUC 3,00 10,48 26,42 5,02 140 2000311 TEAVA PE80 PN6 D40 M 50,00 3,27 137,39 26,11

Număr anunț
DA26074329
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.670,51 RON
Valoare atribuită
1.670,51 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.670,51 RON

din 1.670,51 RON estimat