Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UV Pret RIVEX CLOR NORMAL 2L - 5 buc - 37.60 PUR OTET LAMAIE 4,5L- 1 buc – 30.65 AJAX LAGOON 5L – 1 buc – 44.93 SANO F.PLUS ARAGAZ750ML – 2 buc – 25.28 FINO LD SAC GUNOI 120L/10 - 10 buc – 71.30 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC - 10 buc - 26,10 ONDA HART.IG.2STR40BUC - 1 set -16.80 ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR - 1 set - 37.44 //Denumire UV Pret RIVEX CLOR NORMAL 2L – 5 buc – 37.60 PUR OTET LAMAIE 4,5L – 1 buc – 30.65 AJAX LAGOON 5L – 1 buc – 44.93 SANO F.PLUS ARAGAZ750ML – 2 buc – 25.28 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC – 10 seturi – 26.10 FINO SACI MENAJ240L 8BUC – 10 seturi – 163.10 ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR – 1 set – 37.44 JASOL PROS.HAR.MUL.2STR – 1 buc – 12.90 FIORE SERV.1STR. 100BUC – 21 seturi – 146.16
- Număr anunț
- DA26083533
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 814,26 RON
- Valoare atribuită
- 814,26 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.