Atribuită
Cumpărare directă
Esarfa policroma din matase imprimata pe ambele fete, personalizata in culorile ODD prin transfer termic (cromatica atenuata), dimensiuni 87cm x 87cm, ambalata in plic de carton alb, personalizat conform modelului agreat cu beneficiarul. Furnizorul va prezenta o mostra de esarfa iar ulterior acceptului din partea beneficiarului va fi finalizata comanda.
- Număr anunț
- DA26075739
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- MONDO SMART VISION SRL (CUI 37459399)
- Cod CPV
- 18422000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.900 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.