Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UV Pret GLOBUS SAL.SF.RO.FE4100G – 2 buc – 49.90 TITAN PESMET 500G – 4 buc – 12.76 BARILLA PENNE RIGATE1KG – 2 buc – 16.02 MONTE BANATO TA.LAT200G – 2 buc – 6.22 TPS FAINA ALBA 650 1KG – 2 buc – 3.46 AGRIMILL GRIS DE PORUMB – 2 buc – 4.10 FANTASY CART.CONG.10MM – 3 buc – 55.47
- Număr anunț
- DA26083548
- Autoritate contractantă
- Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147,91 RON
- Valoare atribuită
- 147,91 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.