Atribuită Cumpărare directă

Monitor supraveghere 138.8cm - 1 CPL, conform ofertei nr.306893 din 21.07.2020, produsul sa contina suport reglabil de perete, sa fie insotit de certificat de calitate si manual tradus in romana, certificat de garantie 24 luni

Număr anunț
DA26084258
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0663 DRAGASANI SCOALA MILITARA DE SUBOFITERI DE JANDARMI DRAGASANI (CUI 13341905)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
32324000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.160,54 RON
Valoare atribuită
4.160,54 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.160,54 RON

din 4.160,54 RON estimat