Atribuită
Cumpărare directă
MN 640 m Hartie filtru rotunda, filtrare cantitativa. Hartie filtrare de uz general fara cenusa. Echivalent cu panglica alba. Viteza medie si retentie medie. Aplicațiile tipice includ analiza gravimetrica a numeroase componente, determinari cantitative ale sedimentelor. Diametru 125 mm. Viteza de filtrare conform la DIN 53137: 27 s. Grosime 0,2 mm. Greutate: 85 g / m². Conținut de cenușă: <0,01%. 100 buc/cutie. Producator MACHEREY-NAGEL" Cutie 10 214.02 Ammonium Iron(II) Sulfate hexahydrate, for analysis. Synonyms: Ammonium Iron(II) Sulfate hexahydrate, Ferrous ammonium sulfate, Mohr's salt. Producator Fisher Chemical. 500 G 2 203.97 Perchloric acid, 60%, for analysis. Producator Fisher Chemical 1 L 2 438.75 DL-Lactic acid, 90% , Producator Acros Organics 500 GR 2 174.02 Mercury(II) oxide, yellow, ACS reagent. Producator Acros Organics 100 G 1 310.04 Ammonium dihydrogen phosphate, 99.9%, (trace metal basis). Producator Acros Organics 100 G 1 159.16 "Capace cu filet GL 14. Autoclavabile, putand fi sterilizate prin aer cald pana la +180 °C Stabile termic la temperaturi cuprinse intre -45 si +180 °C Nu includ inele, acestea se comanda separat Realizate din PBT, cu etansare din PTFE Producator Roth" set 1 144.53 Manusi confectionate din nitril, nepudrate, marimea S. Ambalare 100buc/cutie. cutie 5 60.00 Manusi confectionate din nitril, nepudrate, marimea M. Ambalare 100buc/cutie. cutie 5 60.00 "Balon cotat clasa A cu dop plastic Material: Sticla borosilicata Cf ISO 1042 DIN 12664
- Număr anunț
- DA26084781
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.738,65 RON
- Valoare atribuită
- 7.738,65 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.