Atribuită Cumpărare directă

Achizitia, prin incheierea unei comenzi -contract, a serviciilor de remediere la statia de tipar KodakDP5120 de pe echipamentul CMC250. In cadrul serviciului se vor efectua urmatorele operatii: verificare placi electronice statie tipar; verificare cip memorie placa electronica fluide; inlocuire cip memorie placa electronica fluide; efectuare reglaje necesare; efectuare teste de functionare.

Număr anunț
DA26090066
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
71333000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.890,20 RON
Valoare atribuită
4.890,20 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.890,20 RON

din 4.890,20 RON estimat