Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asistenta tehnica de specialitate din partea Proiectantului pe toata durata executarii lucrarilor de construire la obiectivul FINALIZAREA LUCRARILOR LA OBIECTIVUL "MODERNIZARE DRUMURI - STRAZILE POIANA MARULUI, PRUNDULUI, DUMBRAVA ROSIE, MIHAIL SADOVEANU, 9 MAI, DEMOCRATIEI, 1 SEPTEMBRIE, ALEEA ODOBESCU SI ALEI FARA NUME DIN CARTIERUL ZAMORA, BUSTENI " Serviciile de asistenta tehnica de specialitate din partea Proiectantului pe toata durata executarii lucrarilor de construire la obiectivul de mai sus, constau in urmatoarele activitati: - Asistenta tehnica a proiectantului pe toata durata executarii lucrarilor de construire conform Legii 10/1995, cu modificarile si completarile ulterioare; - Asistenta tehnica a proiectantului pe toata durata executarii lucrarilor de construire, urmarirea pe teren a lucrarilor si elaborarea de solutii pentru probleme tehnice ce apar in executie si care nu se datoreaza culpei sale; - Intocmirea documentatiei as-built, conform cu executia, pentru receptia la terminarea lucrarilor. Se va intocmi contract de servicii .
- Număr anunț
- DA26087592
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- PROSIM ACTUAL SRL (CUI 28808236)
- Cod CPV
- 79933000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.560 RON
- Valoare atribuită
- 34.560 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.