Atribuită
Cumpărare directă
SE DORESTE ACHIZITIA : 1. CRIC HIDRAULIC TIP CROCODIL = 1 BUC.- Conform Fisa Tehnica nr. 52250/09.06.2020; 2. TROLIU MANUAL cu cablu (TRIFOR)= 1 BUC. - Conform Fisa Tehnica nr. 54453/15.06.2020; 3. CHEIE REGLABILA STILLSON = 2 BUC. - Conform Caiet de Sarcini nr. 41381/05.05.2020; 4. FOARFECA CLESTE PENTRU TAIAT CONDUCTOR = 8 BUC. - Conform Caiet de Sarcini nr. 41378/05.05.2020; 5. CIOCAN (BAROS) 3kg = 8 BUC.- Conform Fisa Tehnica nr. 52249/09.06.2020; 6. CIOCAN (BAROS) 8kg = 2 BUC.- Conform Fisa Tehnica nr. 52249/09.06.2020; 7. RANGA (LEVIER) L=1,5 m = 8 BUC. - Conform Fisa Tehnica nr. 52243/09.06.2020; 8. RANGA (LEVIER) L=1,8 m = 2 BUC. - Conform Fisa Tehnica nr. 52243/09.06.2020; 9. FRANGHIE DIN IUTA, CANEPA RASUCITA = 100 m - Conform Caiet de Sarcini nr. 41380/05.05.2020; FISE TEHNICE si CAIETELE DE SARCINI se posteaza in SEAP sau ce se vor solicita la: Dobrescu Virgil, e-mail CONSTANTIN.DOBRESCU@distributie-energie.ro. Livrarea se va face de ofertant, la SDEE Targoviste, Loc. Targoviste, Str. Aleea SINAIA , Nr. 58, pe baza de CONTRACT. Facturarea se va face conform datelor de identificare ale cumparatorului mentionate in CONTRACT. Termen de livrare maxim 10 zile lucratoare de la semnarea contractului. Plata cu OP la 30 zile de la receptia cantitativa si calitativa a marfii la SDEE Targoviste, urmare facturii primite de la furnizor(marfa va fi insotita de certificat de garantie, declarati de conformitate).
- Număr anunț
- DA26090018
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI 14506181)
- Furnizor / câștigător
- UNIOR-TEPID SRL (CUI 13203635)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.779,54 RON
- Valoare atribuită
- 7.779,54 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.