Atribuită
Cumpărare directă
1. Memory stick 32 Gb; - 1 buc ; 2. Rack 4U - 1 buc; 3. Patch Panel 24 p - 10 buc; 4. Priză UTP 2 porturi - 10 buc; 5. Mufă RJ45 - 50 m.l.; 6. Canal Cablu Dimensiuni mm: 25x16 mm, capac: da, lungime /buc: 2 m - 1 buc; 7.Switch 24 porturi cu management L2
- Număr anunț
- DA26094435
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02296 BUCURESTI (CUI 4221101)
- Furnizor / câștigător
- IT SOURCES SRL (CUI 35995617)
- Cod CPV
- 30230000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.555 RON
- Valoare atribuită
- 1.555 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.