Atribuită Cumpărare directă

Conform oferta nr. 5021/31.07.2020

Număr anunț
DA26094147
Autoritate contractantă
LOCATIVA S.A. (CUI 10863084)
Furnizor / câștigător
TIPCON SRL (CUI 3826830)
Cod CPV
45262600-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.373,14 RON
Valoare atribuită
50.373,14 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.373,14 RON

din 50.373,14 RON estimat