Atribuită
Cumpărare directă
MASCA DE PROTECTIE 3STR 50/SET CU ELASTIC 00004272 - buc 10, DEZINFECTANT GEL PENTRU MAINI 300ML HIGIENUM 00004147 - buc 30, MANUSI LATEX FARA PUDRA 100BUC/CUTIE 00003650 - cut 1, SACI MENAJ 120L 10BUC/ROLA ZOREX 00003943 - buc 2, DISCOUNT Reduceri comerciale fidelizare client 00001280 buc -1.
- Număr anunț
- DA26086767
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOGHILAG (PRIMARIA COMUNEI HOGHILAG) (CUI 4241230)
- Furnizor / câștigător
- PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.569,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.569,57 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.