Atribuită Cumpărare directă

Primaria Comunei Satchinez, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze: „SERVICII DE INCHIRIERE UTILAJE PENTRU IGIENIZARE SI NIVELARE TEREN DOMENIUL PUBLIC IN LOC. SATCHINEZ SI BARATEAZ, COM. SATCHINEZ, JUD. TIMIS”. Alaturat am atasat caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produselor de catalog in conformitate cu cerintele impuse prin caietul de sarcini. Va multumim.

Număr anunț
DA26090227
Autoritate contractantă
Primaria Satchinez (CUI 6419890)
Furnizor / câștigător
CIPEXPERT SRL (CUI 23908722)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.440 RON
Valoare atribuită
33.440 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.440 RON

din 33.440 RON estimat