Atribuită
Cumpărare directă
1 2000709 MICROPIPETA CU VOLUM VARIABIL, EPPENDORF, 100-1000 UL COD OFERTAT: 3123000063 1.00 buc RON 1,099.98 2 2000709 MICROPIPETA CU VOLUM VARIABIL, EPPENDORF, 0-200 0-200 UL COD OFERTAT: 3123000055 1.00 buc RON 1,099.98 3 1240065 VARFURI DE PIPETE, EPPENDORF, 100-1000UL EP TIPS STANDARD BLUE 50-1000UL, 2 BAGS X 500 TIPS=1000 TIPS, 1 SET COD OFERTAT: 0030000919 1.00 set RON 158.48 4 1240065 VARFURI DE PIPETE, EPPENDORF, 0-200UL EP TIPS STANDARD YELLOW 2-200UL, 2 BAGS X 500 TIPS=1000 TIPS, 1 SET COD OFERTAT: 0030000870 1.00 set RON 158.48
- Număr anunț
- DA26076348
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.516,92 RON
- Valoare atribuită
- 2.516,92 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.